FAQ

 

Czy film musi być kręcony profesjonalną kamerą?

Oczywiście, że nie. Wystarczy wideo kręcone przy użyciu smartfona.

Czy film musi być profesjonalnie zmontowany?

Filmy będzie oceniało jury. Profesjonalny montaż nie jest niezbędny do zwycięstwa. Najważniejszy jest dobry pomysł na film.

Jak wziąć udział w konkursie?

Najprościej wysyłając film ze smartfona za pośrednictwem strony internetowej akademiakreatywnegorozwoju.com.pl. Można załączyć film z komputera stacjonarnego, albo wysłać mailem na adres akademiakreatywnegorozwoju@gmail.com. Jeśli film jest tak ciężki, że mail go nie przyjmuje można wysłać link za pomocą np. serwisu wetransfer.com, a także można przynieść go np. nagranego na pendrive do biura posłanki do Parlamentu Europejskiego Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz przy ul. Zwierzynieckiej 13.

Kiedy można przesyłać filmy?

Od 9 maja do 12 czerwca.

Czy można przygotować projekt w grupie?

Tak. Najwyżej dwuosobowej.

Kto zdobędzie nagrodę publiczności?

Autor/ka filmu, który zbierze najwięcej lajków i pozytywnych aktywności („super”, „ha ha” i „wow”) pod filmem umieszczonym na facebookowym profilu Akademii Kreatywnego Rozwoju.

Wysłałem/am film do konkursu, ale nie został opublikowany ani na stronie www konkursu ani na facebooku Akademii Kreatywnego Rozwoju. Dlaczego?

Filmy wstawiamy na www oraz na FB najpóźniej po 72 godzinach od przysłania. Nie publikujemy filmów, które łamią regulamin konkursu. W konkursie nie mogą brać udziału filmy zawierające treści sprzeczne z prawem, wzywające do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujące przemoc.

Czy za udział w konkursie trzeba płacić?

Udział w konkursie jest bezpłatny. Pozostałe koszty związane z udziałem w Konkursie Uczestnik ponosi we własnym zakresie.